Stowarzyszenie Polskich Muzyków KościelnychStowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych

Życzenia o. Nikodema na Boże narodzenie 2020

Boże Narodzenie 2020

Kochani Bracia i Siostry Muzycy Kościelni!

„Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światło wielkie, nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło”. (Iz 9,1)

Przyjmijcie serdeczne pozdrowienia od Tronu Jasnogórskiej Pani.

Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Bóg odpowiedział na grzech Adama narodzeniem swojego Syna Jezusa Chrystusa. Bóg odpowiedział na nasze grzechy swoim przebaczeniem. „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony” (J 3, 16 - 18).

Życzę wam i waszym rodzinom błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, radości, miłości, pokoju i prawdziwej jedności z Bogiem w każdym dniu Nowego Roku 2021. Ogarniam serdeczną modlitwą każdego z Was, polecam Matce Bożej Jasnogórskiej wszystkich chorych i cierpiących muzyków kościelnych.

Wraz z Duszpasterzami Muzyków kościelnych zapraszamy Was na XII Ogólnopolską Pielgrzymkę Muzyków kościelnych /organistów, dyrygentów, chórów, scholi liturgicznych, kantorów i zespołów instrumentalnych/ na Jasną Górę w dniu 13 listopada 2021 r.

Niech Jasnogórska Królowa ogarnia nas płaszczem swojej opieki w 2021 r.

o. Nikodem Kilnar OSPPE,
Krajowy Duszpasterz Muzyków Kościelnych

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.