Stowarzyszenie Polskich Muzyków KościelnychStowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych

Patronat honorowy

Stowarzyszenie może otoczyć swoim patronatem honorowym festiwale, szczególne koncerty, wydarzenia muzyczno-kościelne, wydawnictwa książkowe, płytowe i nutowe, konferencje naukowe oraz podobne przedsięwzięcia, zgodne z prawodawstwem Kościoła rzymskokatolickiego.

Osoba fizyczna lub prawna ubiegająca się o patronat, po otrzymaniu zgody, zobowiązana jest opisywać wyżej wymienione w sposób następujący:

		Pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych

oraz używać logo Stowarzyszenia.

Aby otrzymać zgodę na patronat honorowy SPMK należy zwrócić się z podaniem skierowanym do Zarządu SPMK o jego udzielenie oraz przedstawić dokładny program oraz opis organizacji tego przedsięwzięcia. W przypadku wydawnictw podać należy ich zawartość treściową (spis treści, cel publikacji itp.).

W przypadku korzystania z tradycyjnej korespondencji dokumentacja powinna zostać złożona w 3 egzemplarzach. Pełną dokumentację należy przesłać na adres siedziby SPMK (ul. Kard. B. Kominka 1; 45-032 Opole).

Stowarzyszenie SPMK zastrzega sobie 30 dni na udzielenie odpowiedzi.
 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.