Stowarzyszenie Polskich Muzyków KościelnychStowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych

Patronat honorowy

Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych może otoczyć swoim patronatem honorowym festiwale, koncerty, wydarzenia muzyczno-kościelne, wydawnictwa książkowe, płytowe i nutowe, konferencje naukowe oraz podobne przedsięwzięcia zgodne z prawodawstwem Kościoła rzymskokatolickiego.

Osoba fizyczna lub prawna ubiegająca się o patronat, po otrzymaniu zgody, zobowiązana jest opisywać wyżej wymienione przedsięwzięcia w następujący sposób :

		Pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych

oraz używać logo SPMK.

Aby otrzymać zgodę na patronat honorowy SPMK, należy zwrócić się z podaniem skierowanym do Zarządu SPMK o jego udzielenie oraz przedstawić dokładny program i opis organizacji tego przedsięwzięcia. W przypadku wydawnictw należy podać ich zawartość treściową (spis treści, cel publikacji itp.). W tym celu można posłużyć się formularzem (do pobrania).

W przypadku korzystania z tradycyjnej korespondencji dokumentacja powinna zostać złożona w 3 egzemplarzach. Pełną dokumentację należy przesłać na adres siedziby SPMK (ul. Kard. B. Kominka 1; 45-032 Opole).

Stowarzyszenie SPMK zastrzega sobie 30 dni na udzielenie odpowiedzi.
 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.